Materiały ochronne


3D Expert v.2

Folia ochronna na płaskie i zaokrąglone ekrany oraz płaską część obudowy. Błyszcząca, gładka w dotyku, idealnie przylega do powierzchni. Dedykowana do urządzeń z niższej półki i uproszczonym obrysie ekranu.

3D Expert PRO

Ulepszona wersja folii 3D Expert. Posiada funkcję samo-regeneracji. Niewielkie rysy znikają samoczynnie po pewnym czasie – zwykle w ciągu 24 godzin. Powłoka zabezpieczająca przed przyleganiem brudu ułatwia jej czyszczenie. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

antiCRASH

Folia anty-uderzeniowa wzmacniająca odporność ekranu nawet 5-krotnie. Pierwsza na rynku folia TPU pozbawiona efektu skórki pomarańczy oraz funkcją samo-regeneracji. Niewielkie rysy znikają same w ciągu maksymalnie 24 godzin. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

antiCRASH BacteriaFREE

antiCRASH BacteriaFREE to jedyna taka folia anty-uderzeniowa wzbogacona powłoką BacteriaFREE zawierającą jony srebra, która redukuje niemal 100% bakterii i drobnoustrojów znajdujących się na jej powierzchni.

antiCRASH MATT

Matowa folia ochronna na ekran oraz obudowę  urządzenia redukująca odblaski i odbicia. Zmniejsza powstawanie odcisków palców i zabrudzeń. Redukuje widoczność istniejących już zarysowań. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

3D Expert MAT

Tańszy zamiennik Matowa folia ochronna na ekran oraz obudowę  urządzenia redukująca odblaski i odbicia. Zmniejsza powstawanie odcisków palców i zabrudzeń. Redukuje widoczność istniejących już zarysowań. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

ClearCARBON

Matowa folia ochronna z wyróżniającym, unikalnym wzorem carbonu. Redukuje powstawanie odcisków palców i zabrudzeń. Redukuje widoczność istniejących już zarysowań.  Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

FashionSKIN

Folie FashionSKIN to ozdobne folie ochronne, które nie tylko chronią obudowę przed zarysowaniem, ale przede wszystkim nadają Twojemu urządzeniu nowy wygląd i unikalny charakter.

Mogą również maskować już istniejące rysy.

Porównanie materiałów


 

 

MateriałZastosowaniePloterTyp szablonuTyp montażuTechnika montażuRodzaj obrysu
3D Expert (v.2)ekranPortrait 2 / Cameo 3edge-to-edgedryEasyApp PLUG / KITsimple
case friendly
obudowaflat backBodyApp
3D Expert ProekranPortrait 2 / Cameo 3edge-to-edgedryEasyApp PLUG / KITdetailed
case friendly
antiCRASHekranPortrait 2 / Cameo 3edge-to-edgewetWetAppdetailed
case friendly
obudowaPortrait 2 / Cameo 3backwetBodyWetApp
Cameo 3back&sides (6,5″)dryBodyApp
antiCRASH MATTekranPortrait 2 / Cameo 3edge-to-edgewetWetAppdetailed
case friendly
obudowaCameo 3back&sideswetBodyWetApp
3D Expert MATTekranPortrait 2 / Cameo 3edge-to-edgewetWetAppdetailed
case friendly
obudowaPortrait 2 / Cameo 3backwetBodyWetApp
Cameo 3back&sides (6,5″)dryBodyApp
ClearCARBONobudowaPortrait 2 / Cameo 3backwetBodyWetAppdetailed
Cameo 3back&sidesdry (6,5″)BodyApp

Rodzaje obrysów


Obrys uproszczony (simple)
Czas cięcia dla iPhone 7 - 23 sek.
Obrys pełny (detailed)
Czas cięcia dla iPhone 7 - 1 min. 9 sek.