Materiały ochronne

Folie ochronne o różnych właściwościach, na ekrany i powierzchnie urządzeń.

Rodzaje obrysów

Obrys uproszczony (simple)

Czas cięcia dla iPhone 7 – 23 sek.

Obrys pełny (detailed)

Czas cięcia dla iPhone 7 – 1 min 9 sek.

3D Expert v.2

Folia ochronna na płaskie i zaokrąglone ekrany oraz płaską część obudowy. Błyszcząca, gładka w dotyku, idealnie przylega do powierzchni. Dedykowana do urządzeń z niższej półki i uproszczonym obrysie ekranu.

3D Expert PRO

Ulepszona wersja folii 3D Expert. Posiada funkcję samo-regeneracji. Niewielkie rysy znikają samoczynnie po pewnym czasie – zwykle w ciągu 24 godzin. Powłoka zabezpieczająca przed przyleganiem brudu ułatwia jej czyszczenie. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

AntiCRASH

Folia anty-uderzeniowa wzmacniająca odporność ekranu nawet 5-krotnie. Pierwsza na rynku folia TPU pozbawiona efektu skórki pomarańczy oraz funkcją samo-regeneracji. Niewielkie rysy znikają same w ciągu maksymalnie 24 godzin. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

AntiCRASH BacteriaFREE

antiCRASH BacteriaFREE to jedyna taka folia anty-uderzeniowa wzbogacona powłoką BacteriaFREE zawierającą jony srebra, która redukuje niemal 100% bakterii i drobnoustrojów znajdujących się na jej powierzchni.

AntiCRASH MATT

Matowa folia ochronna na ekran oraz obudowę  urządzenia redukująca odblaski i odbicia. Zmniejsza powstawanie odcisków palców i zabrudzeń. Redukuje widoczność istniejących już zarysowań. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

AntiCRASH AntiBLUE

Materiał, który nie tylko chroni ekran przed rozbiciem, ale również dzięki specjalnemu filtrowi redukuje szkodliwe dla naszego organizmu promieniowanie fioletowo-niebieskiego światła. Wzmacnia ekran 3 razy skuteczniej. Folia ochronna przeznaczona dla płaskich lub zaokrąglonych ekranów.

AntiCRASH AntiSPY

Materiał, który nie tylko chroni ekran przed rozbiciem, ale również dzięki specjalnemu filtrowi prywatyzacyjnemu chroni dane wyświetlane na ekranie przed niepożądanymi spojrzeniami w komunikacji miejskiej, biurze, sklepie i innych miejscach publicznych. Wzmacnia ekran do 4 razy skuteczniej! Folia ochronna przeznaczona dla płaskich lub zaokrąglonych ekranów.

3D Expert MAT

Tańszy zamiennik Matowa folia ochronna na ekran oraz obudowę  urządzenia redukująca odblaski i odbicia. Zmniejsza powstawanie odcisków palców i zabrudzeń. Redukuje widoczność istniejących już zarysowań. Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

ClearCARBON

Matowa folia ochronna z wyróżniającym, unikalnym wzorem carbonu. Redukuje powstawanie odcisków palców i zabrudzeń. Redukuje widoczność istniejących już zarysowań.  Dedykowana do urządzeń z wyższej półki o dokładnym obrysie ekranu (osobne wycięcia na wszystkie niezbędne czujniki, głośnik, przycisk). 

FashionSKIN

Folie FashionSKIN to ozdobne folie ochronne, które nie tylko chronią obudowę przed zarysowaniem, ale przede wszystkim nadają Twojemu urządzeniu nowy wygląd i unikalny charakter.

Mogą również maskować już istniejące rysy.