Styl i bezpieczeństwo w jednym!

Pozwoli Ci już w kilka chwil stworzyć spersonalizowaną ochronę na tył swojego telefonu. Dzięki prostemu w obsłudze edytorze online możesz wybrać dowolną grafikę, tekst, czy zdjęcie, a szczegółowy, pełnokolorowy nadruk naniesiony zostanie na wysokiej jakości folię MySKIN do nadruków fotograficznych.

Dodatkowo całość pokryta będzie naszą topową folią ochronną 3D Expert, która nie tylko zabezpieczy powierzchnię Twojego urządzenia, ale także wybrany przez Ciebie nadruk.

Pamiętaj, że ta unikatowa ochrona, którą wykreujesz, nie tylko ozdobi Twój telefon, ale co najważniejsze będzie także spełniała funkcję ochronną dzięki dodatkowej laminacji!

Stylowa ochrona 4w1

Dzięki połączeniu folii fotograficznej MySKIN i folii ochronnej 3D Expert zyskujesz stylową ochronę swojego urządzenia, która łączy w sobie:

  • warstwę zabezpieczającą przed zabrudzeniami,
  • warstwę samoregeneracji,
  • warstwę ochronną,
  • folię fotograficzną z nadrukiem

Połączenie to sprawia, że Twoje urządzenie jest chronione przed zarysowaniem, zabrudzeniami i rozbiciem, a proces samoregeneracji dba o systematyczne niwelowanie drobnych rys powstałych podczas codziennego użytkowania.

Precyzyjnie docięta folia odporna jest również na warunki atmosferyczne, a wzbogacona o specjalną powłokę anti-smudge folia 3D Expert ułatwia usuwanie z jej powierzchni odcisków palców oraz smug. Dodatkowo poprawia także poślizg palca po ekranie”, co wpływa na większy komfort korzystania z samego urządzenia.

Ponadto folia ta chroni przed zarysowaniem niemal tak skutecznie, jak szkło hartowane, ale znacznie dłużej: nie pęka i nie kruszy się. Doskonale zabezpiecza również przed skutkami uderzeń, dzięki specjalnej silikonowej warstwie absorpcyjnej.

Jak to działa?

Personalizacja i ochrona Twojego telefonu nie mogłaby być prostsza w wykonaniu!
Skorzystaj z naszego edytora online, gdzie wybierzesz dowolną grafikę. zdjęcie lub tekst, a następnie zaprojektujesz układ i dopasujesz go do kształtu folii odpowiadającej Twojemu urządzeniu. Projekt zostanie zapisany w chmurze, a Ty otrzymasz specjalnie dedykowany kod, dzięki któremu w jednym z naszych punktów handlowych nasi specjaliści od technologii CUT&USE STYLE wytną i nałożą stworzoną przez Ciebie folię w zaledwie kilka minut!

Skorzystaj z naszego systemu personalizacji CUT&USE STYLE już teraz i ciesz się korzyściami płynącymi z połączenia ochrony i designu w jednej, innowacyjnej usłudze od MyScreen.